Pohankový nahřívací bederní polštář

Kód: 660031
Značka: AaM
299 Kč
2-5 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nahřívací pohankový polštář- hřejivý obklad, masážní účinky, napomáhá urychlit regeneraci svalstva, ulevuje od bolesti břicha, zad a kloubů.

Slupky působí jako mikromasáž a po nahřátí ulevují od bolesti. Svým tvarem je vhodný na nahřátí oblasti beder nebo ramen a šíje. Je tvárný a přizpůsobivý.

Vhodné pro malé děti, dospělé a seniory. Pohankové slupky jsou čistě přírodní BIO materiál, proto jsou vhodné i pro alergiky a jsou velice dobře snášeny.

Polštář dejte na sluníčko, topení nebo do mikrovlnné trouby na 30 - 45 vteřin (čas dle výkonu mikrovlnné trouby - doporučujeme vždy vyzkoušet).

UPOZORNĚNÍ !!!
Je nutné zajistit rovnoměrné zahřívání polštářku! Ujistěte se, že otočný talíř mikrovlnné trouby se po vložení polštářku volně otáčí. Dodržujte stanovený postup nahřívání v mikrovlnné troubě  cca 30sec. na 700W! 

Polštář nejen hřeje, ale i chladí. Polštářek můžete vložit na pár minut do mrazáku a získáte chladivý obklad na ošetření otoků, bolesti zubů, bolesti hlavy, zvrtlých kotníků, modřin nebo drobných popálenin.

Rozměr polštářku cca  55 x 15  cm 

Na povlak vám v případě zájmu můžeme na přání došít i tkalouny příplatek + 40,- 


Snímatelný potah je šitý ze 100% bavlny a lze vyprat v pračce při teplotě do 40°C.
Výplň z pohankových slupek - nesmí přijít do styku s vodou. Nesmí se prát!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: